خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۱۱/۲۱
     ادامه خدمات‌رسانی به مسافران دریایی قشم پس از زلزله ۵,۲ریشتری؛ تداوم جابجایی شبانه روزی خودروها

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از فعال بودن جریان خدمات‌رسانی به مسافران دریایی قشم در بنادر پل و لافت پس از وقوع زلزله ۵,۲ ریشتری امروز خبر داد.

به گزارش شیپنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "اله مراد عفیفی پور" ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: پس از وقوع زلزله ۵,۲ ریشتری در لافت و ایمن‌سازی محوطه بندری با توجه به ترک ایجاد شده در اسکله قدیم، هم‌اکنون تردد شناورهای حمل خودرو با رعایت موارد ایمنی و حضور کارشناسان بازرسی و کنترل بنادر و دریانوردی قشم از اسکله جدید، در حال انجام است.

وی افزود: مسافرانی که با خودروی خود هم‌اکنون در جزیره قشم حضور دارند می توانند برای تردد به سرزمین اصلی، به بندر لافت که بصورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کند، مراجعه نمایند.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان خاطرنشان کرد: در ساعت نخست وقوع زلزله، تیم‌های ارزیاب مدیریت بحران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ضمن حضور میدانی در منطقه لافت، در حال ارزیابی پیامدهای این زلزله هستند.

گفتنی است، بر اساس اعلام مدیریت بحران استانداری هرمزگان، خسارت‌ها تاکنون تنها به ترک خوردگی برخی منازل در مناطق پل(شهرستان بندر خمیر) و لافت(شهرستان قشم) ختم می‌شود و خسارت جانی نیز تاکنون گزارش نشده است.^