خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۱۱/۲۱
     برگزاری نخستین نشست کمیته حمل و نقل دریایی غرب استان هرمزگان جهت هماهنگی طرح نوروزی ۹۸

نخستین نشست کمیته حمل و نقل دریایی غرب استان هرمزگان به منظور انجام هماهنگی‌های لازم در راستای طرح ساماندهی سفرهای دریایی ویژه نوروز ۹۸ برگزار شد.
به گزارش شیپنا و به نقل از روابط عمومی اداره بنادر و دریانوردی بندر لنگه، در این نشست، راهکارهای افزایش ایمنی ترددها و ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران دریایی با حضور معاون دریایی و بندری بنادر و دریانوردی بندرلنگه، ارگان‌ها و ادارات مرتبط و مسئولین بنادر تابعه بررسی شد.
در ابتدای این نشست، خداداد پلاشی معاون دریایی و بندری بنادر و دریانوردی بندرلنگه با تأکید بر اهمیت سفرهای دریایی به خصوص در تعطیلات نوروزی، گزارشی از اقدامات انجام شده در طرح نوروز ۹۷ و همچنین روند اجرای طرح ساماندهی سفرهای دریایی ویژه نوروز ۹۸ را ارائه کرد.
پلاشی بر نظارت ویژه بنادر غرب هرمزگان  بر مباحث ایمنی سخن گفت و افزود: در اعمال قوانین مقرر در مباحث ایمنی بیش از گذشته تاکید داریم و آمار بدون حادثه سال گذشته در سفرهای نوروزی حاصل همین جدیت در رعایت نکات ایمنی است
وی با اشاره به وضعیت خطیر کمیته حمل و نقل دریایی گفت: مانند سالهای گذشته این کمیته وظیفه ایجاد رفاه و تردد ایمن مسافران در بنادر  مسافری و بر روی شناورها در مسیرهای مشخص شده بر عهده دارد و حفظ جان مسافران مهمترین امری است که در دستور کار کمیته قرار داده‌ایم.
این مقام مسئول با اشاره به اتخاذ تدابیر لازم برای افزایش ایمنی سفرهای دریایی تصریح کرد: با هماهنگی شرکت‌های کشتیرانی و دست‌اندرکاران حوزه مسافرتهای دریایی تلاش کرده‌ایم با اتخاذ تدابیر مناسب، ایمنی سفرهای نوروزی را در سال ۱۳۹۸ بیش از هر زمان دیگر بهبود، تا به هدف اصلی که همان رضایت مسافران و تکریم مهمانان نوروزی است دست یابیم.
در پایان، نمایندگان ارگان‌ها و ادارات مرتبط و مسئولین بنادر تابعه به بیان عملکرد و مشکلات دستگاه متبوع خود در خصوص اجرای طرح نوروزی ساماندهی سفرهای دریایی نوروز ۹۸ پرداختند
 

^