خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۱۱/۱۹
     لزوم بهره‌گیری از ظرفیت بالای مجتمع بندری انزلی در توسعه منطقه اقتصادی

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مجتمع بندرانزلی در یاری رساندن به اقتصاد کشور نقش بسیار پر‌رنگی دارد.

به گزارش شیپنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، آیت‌الله اشکوری در بازدید از زیرساخت‌ها و توانمندی‌های بندری و گردشگر مجتمع بندری انزلی با اشاره به ظرفیت بالای مجتمع بندری انزلی در حوزه اقتصادی، اظهار کرد: مجتمع بندرانزلی در یاری رساندن به اقتصاد کشور نقش بسیار پر‌رنگی دارد و این در حالی است که این مجتمع بندری از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه دشمنان تحریم‌های ظالمانه‌ای را علیه ایران اسلامی تحمیل کرده‌اند، افزود: به حول و قوه الهی متقاضی سرمایه‌گذاری در داخل فراوان بوده و این موضوع مهم، گویای این مطلب است که با وجود فشارهای اقتصادی در کشور، توانایی ایستادن روی پای خود را داریم که این امر در بخش سرمایه‌گذاری و حضور بخش خصوصی در مجتمع بندری انزلی به وضوح قابل مشاهده است.

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر دغدغه مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، گفت: ایستادگی با وجود فشارهای ظالمانه، تحریم‌های اقتصادی تجلّی اقتصاد مقاومتی در کشور را نمایان کرده که تحقق آن نوید‌دهنده و مسرت‌بخش است.

وی با ابراز خرسندی از ظرفیت بالای بندرانزلی در توسعه‌ اقتصادی ازجمله سیلوهای خوراک دام، گندم و پایگاه‌های مربوط به مسائل نفتی بیان کرد: استفاده صددرصدی از  ظرفیت‌های بندرانزلی ضرورت دارد.

وی خاطرنشان کرد: ان‌شاءالله حصر اقتصادی دشمن از کشور ما قطع خواهد شد چراکه تاریخ نشان داده این گرفتاری‌ها اگرچه مردم را دچار معذوریت کرده اما باعث شده ما روی پای خود ایستاده، به خودکفایی رسیده و به بازوان توانمند خویش اعتماد کنیم.


^