خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۱۱/۱۸
     روزانه شدن توسعه بندر چابهار

معاون مهندسی و توسعه امور زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: از شکوفایی و توسعه بندر چابهار به صورت روزانه خبر داد.

به گزارش شیپنا و به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، ‎محمدرضا اله‌یار در بازدید از بندر چابهار، اظهار داشت: شکوفایی و توسعه بندر چابهار روزانه است و پایداری روند توسعه با همکاری و هم‌افزایی همه‌جانبه امکانپذیر است.

‎وی تصریح کرد: تمامی فعالیت‌های توسعه ای چابهار بایستی با سرعت و رعایت قوانین و دستورالعمل‌ها پیگیری و در دستور کار  قرار گیرد.

‎وی بر مدیریت زمان در اجرای پروژه‌ها و فعالیت‌های بندر تأکید کرد و گفت: استفاده از نرم افزارهای تخصصی و سامانه جامع مدیریت پروژه  و استفاده از تمامی واحدها از این سامانه‌ها ضروری است.

همچنین ‎بهروز آقایی؛ مدیر کل بنادر و دریانوردی استان سیستان و بلوچستان در مراسم افتتاح ۱۲ واحد مسکونی در مجتمع مسکونی کوی کارکنان  این اداره کل، گفت: اداره کل بنادر و دریانوردی استان در راستای حفظ سرمایه‌های انسانی و افزایش انگیزه کارکنان با حفظ صرفه اقتصادی و افزایش ضریب ایمنی منازل اقدام به بازسازی و تعمیرات اساسی ۲۰ واحد منزل مسکونی در کوی کارکنان بندر کرد.

‎وی افزود: این قرارداد طی مدت ۱۰ ماه بوده که پیش از این ۲ واحد از این منازل افتتاح و به بهره‌برداری رسید. 

‎وی از کمترین آمار ساخت و ساز غیر‌مجاز بین بنادر و سواحل کشور در این بندر اقیانوسی خبر داد.^