خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۸/۱۵
     مشعل‌های مناطق نفت‌خیز جنوب خاموش می‌شوند

مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: با تخصیص یک میلیارد و 200 میلیون دلار اعتبار همه مشعل‌های موجود در سطح شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب تا سه سال آینده خاموش خواهند شد.

بیژن عالی‌پور گفت: شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و وزارت نفت به دنبال کاهش آلودگی هوا در کلانشهرها هستند و در این زمینه اقدامات بسیار خوبی در حال انجام است. با پیگیری و تلاش‌هایی که در بحث کاهش آلودگی هوا و انجام مسئولیت‌های اجتماعی صورت گرفته است، اعتباری را جذب کرده‌ایم تا بتوانیم در این راستا اقدامات و گام‌های بسیار موثری را برداریم.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: در این زمینه با تخصیص یک میلیارد و 200 میلیون دلار اعتبار تا سه سال آینده همه مشعل‌های موجود در سطح شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب خاموش خواهند شد.

عالی‌پور خاطرنشان‌کرد: خاموش شدن همه مشعل‌ها در سطح شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب کاری است که با جدیت به دنبال اجرایی کردن آن هستیم و در این زمینه از همه توان داخلی استفاده خواهیم کرد.^