خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۷/۴
     کسب گواهینامه سیستم مدیریت انرژی توسط منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)

 

اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان در ادامه استقرار سیستم های نوین مدیریتی و با هدف مدیریت بهینه مصرف انرژی موفق به طرح ریزی و استقرار سیستم مدیریت انرژی (ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۱) در مجتمع بندری امام خمینی(ره) شد.

عادل دریس؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: این اداره کل در راستای سیاست های کلان سازمان بنادر و دریانوردی با طرح ریزی و پیاده سازی سیستم نوین مدیریتی در بخش های مختلف مجتمع بندری امام خمینی(ره) و پس از ممیزی موفقیت آمیز آن توسط یکی از مؤسسات معتبر صدورگواهینامه، موفق به دریافت گواهینامه  استاندارد ISO۵۰۰۰۱:۲۰۱۱ شد.

وی در خصوص ضرورت  اجرای این استاندارد  مدیریتی خاطر نشان کرد: از آنجا که ارزیابی مدیریت سبز  یکی از شاخص های مهم عملکردی هر دستگاه اجرایی  محسوب  می شود، پیاده سازی و استقرار این استاندارد مدیریتی زمینه ساز ارتقای شاخص های عملکردی است.

وی در ادامه افزود: سیستم مدیریت  انرژی،  زمینه  را برای تحقق الزامات و اجرایی شدن قوانین  مرتبط  با مدیریت سبز که ناظر بر بهره گیری صحیح  و بهینه  از انرژی و کاهش آلودگی های محیط زیستی ناشی از آن  می باشد، مهیا می کند.

یادآور می شود  این مجتمع بزرگ بندری  از سال ۱۳۸۲ به عنوان اولین بندر استقرار سیستم های مدیریتی را آغاز کرده و از جمله  نخستین دستگاه اجرایی کشور در کسب گواهی نامه های سیستم های نوین مدیریتی بوده است.^