خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۵/۱۵
     جانمایی ۶ پست اسکله تفریحی و گردشگری در کارون

 

محمد محسنی مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: هفته آینده یک هیئت کارشناسی از سازمان بنادر به بندر می‌آیند تا جانمایی اسکله‌های تفریحی بندر خرمشهر آغاز  شود.

وی در این راستا گفت: سال‌هاست که سیاست‌های کشور بر توسعه اقتصاد دریا و افزایش گردشگری دریایی تأکید دارد و در این راستا بندر خرمشهر برای توسعه گردشگری و اشاعه فرهنگ دریایی برنامه‌های مهمی را در دستور کار دارد.

به گفته‌ محسنی بندر خرمشهر با بررسی دقیق و شناسایی توانمندی‌های گردشگری، راهکارهای مختلفی از جمله ایجاد پست اسکله تفریحی و گردشگری در کارون با هدف پهلوگیری شناورهای مسافربری را در دست اقدام دارد.

به گفته وی توسعه گردشگری دریایی مستلزم حمایت از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و ارائه تسهیلات بلندمدت به علاقه‌مندان برای فعالیت در این بخش است..

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر افزود: در این راستا سازمان بنادر و دریانوردی به‌منظور تشویق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، آمادگی اعطای تسهیلات، پرداخت یارانه مستقیم و حمایت از آن‌ها را دارد.^