خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۷/۴/۱۶
     افزایش ۵۳ درصدی نظارت برمؤسسات آموزشی دریانوردی استان مازندران

نظارت بر مراکز و مؤسسات آموزشی دریانوردی فعال در استان مازنداران در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۳ درصد افزایش یافت. 

ابوطالب گرایلو، معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران با اعلام این مطلب، افزود: در راستای سیاست های کلان سازمان بنادر مبنی بر تمرکز زدایی فرایندهای آزمون و اسناد دریانوردان و همچنین ارتقاء سطح کیفی آموزش دریانوردان، نظارت بر حسن اجرای دوره های آموزش دریانوردی توسط مراکز و مؤسسات آموزشی تحت نظارت اداره کل در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته با رشد ۵۳ درصدی روبرو بوده است.

وی با اشاره به حوادث دریایی ، کسب مهارت های لازم در شرایط اضطرار با تکیه بر آموزش های تخصصی دریایی را از شروط لازم برای یک دریانورد برشمردند.

     گرایلو به ضرورت توسعه کمی و کیفی فرآیندهای اجرایی تعریف شده در راستای طرح تکریم ارباب رجوع در بخش آزمون و اسناد دریانوردان،خاطرنشان کرد: در این مدت، تعداد آزمونهای برگزار شده بر اساس شاخص نفر آزمون، با رشد ۲۶ درصدی و صدور گواهینامه های دریانوردی و سلامت پزشکی نیز با رشد ۴۶ درصدی روبرو بوده است.^