خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۵/۱۱/۶
     پهلوگیری دو تانکر نفتی ایرانی در هلند

2سوپرتانکر ایرانی برای اولین بار پس از ۵ سال وقفه، ماه آینده به‌منظور تحویل نزدیک به ۴میلیون بشکه نفت خام در بندر روتردام هلند پهلوگیری خواهند کرد

این دو سوپر تانکر به ترتیب در روزهای 7 و 11 فوریه به ساحل هلند خواهند رسید و نفت خام و سبک ایران را در بندر رتردام تخلیه خواهند کرد. این محموله ها توسط شرکت ملی نفت ایران برای فروش به شرکت شل به روتردام ارسال شده اند.
نصرالله سردشتی، مدیر بخش تجاری شرکت ملی نفتکش ایران گفت: ما در گذشته با شرکت های بزرگ نفتی همکاری داشتیم. از آن جایی که ما کشتی های خوب و مدرنی داریم و خدماتی حرفه ای ارائه می دهیم، اکنون نیروی‌مان را به‌طور کامل باز یافته ایم تا بتوانیم سهممان از بازار حمل و نقل تانکری را بازپس بگیریم.
وی افزود، قبل از تحریم ها، 20 درصد از فعالیت شرکت ملی نفتکش ایران به حمل محموله های نفتی ایران مربوط می شد و 80 درصد مابقی مربوط به حمل محموله های بین المللی بود.
پهلوگیری این تانکرها در بندر روتردام از آن جهت حائر اهمیت است که تانکرهای شرکت ملی نفتکش ایران در حال پذیرش در بنادر بین المللی هستند.
در حال حاضر، هر دوی این سوپرتانکرها که با پرچم پاناما در حال تردد هستند، پس از عبور از دماغه گود هوپ در آتلانتیک جنوبی حضور دارند.
تانکرهای هیوج و اسنو از پوشش بیمه ای شرکت انگلیسی وست آو انگلند برخوردارند که بخشی از گروه بین المللی کلوب های حمایت و جبران خسارت است.
گفتنی است، در ماه سپتامبر، سوپرتانکرهای ایرانی بیشترین میزان حمل محموله ها از زمان لغو تحریم ها را به ثبت رساندند.

 


^