خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۵/۱۰/۲۲
     هواشناسی

گزارش صبحگاهی چهارشنبه ۲۲ دی ۹۵ - تنگه هرمز

بنادر غربی: با توجه به ناپایداری پیش رو از نوع جریان های تند غربی، با اینکه در ساعات اولیه صبح از شرایط مناسبی برخوردار می باشیم اما از حوالی ظهر به بعد، با افزایش سرعت این بادها و تلاطم محدود دریا در بنادر و نواحی غربی هرمزگان از جمله کیش و لنگه و مناطق و جزایر اطراف آن مواجه خواهیم شد که لازم است احتیاط لازم در تردد عصرگاهی اتخاذ گردد. لازم به ذکر است که شدت این جریان در روزهای پنجشنبه و جمعه خواهد بود و همراه آن شاهد گردوغبار و کاهش دید نیز خواهیم بود. توصیه می شود از تردد قایق های صیادی و همچنین شناورهای تجاری سنتی و لنج در روزهای پنجشنبه و جمعه در نواحی غربی هرمزگان بطور جدی خودداری گردد. این جریان تا روز شنبه در منطقه، ماندگار خواهد بود.

بنادر شرقی و مرکزی: ناپایداری یاد شده در مرکز و شرق هرمزگان، از اثر کمتری برخوردار بوده اما در ساعات عصر شاهد بادهای گذری و سطحی همراه با گردوغبار در این مناطق خواهیم بود. تردد مسافری و تجاری در این مناطق با حفظ شرایط ایمنی امکان پذیر بوده اما لازم است در تردد به کشورهای جنوبی، احتیاط لازم، اعمال گردد.

^