خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۵/۱۰/۲۰
     هواشناسی

گزارش عصرگاهی دوشنبه ۲۰ دی ۹۵ - تنگه هرمز
همچون صبح در ساعات عصر نیز با شرایطی مطلوب و مناسب از لحاظ جوی و دریایی برای تردد و انواع عملیات دریایی برخوردار خواهیم بود. غالب بادها از سمت جنوب شرقی تا جنوب غربی بوده و با توجه به وزش ملایم آن، دریا نیز در بنادر و سواحل تنگه هرمز از کمترین مقدار موج برخوردار خواهد بود. تنها پدیده عصر امروز، وجود گردوغبار و کاهش دید خواهد بود. وضعیت آرام جوی، در روز سه شنبه نیز با شرایطی کم و بیش مشابه در بنادر هرمزگان ، تکرار خواهد شد.
به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هواشناسی دریایی و با توجه به پیش رو بودن جریان ناپایدار جوی که از روز چهارشنبه، تنگه هرمز را متأثر خواهد کرد، هم اکنون این جریان از انتهای غربی خلیج فارس در سواحل کویت و خوزستان شروع شده و به مرور بعد از طی نمودن بنادر و جزایر بوشهر، در روز چهارشنبه به غرب هرمزگان خواهد رسید که طبق بررسی ها، روزهای پنجشنبه و جمعه از روزهای بحرانی و طوفانی در غرب هرمزگان خواهد بود که تأثیرات محدود آن در بنادر مرکزی و شرقی هرمزگان نیز محسوس خواهد بود. این تغییرات در اطلاعیه جداگانه ای به اطلاع خواهد رسید.
موارد ایمنی را رعایت نموده و به اخبار جوی توجه نمایید. تغییرات احتمالی اطلاع‌رسانی خواهد شد.


^