خانه دسته بندی شرکتها اخبـــار مزایـده نمایشگاه ثبـت نـام رایگــان سایـت های مرتبــــط درج تبلیغات حضور در کتاب درباره ما تماس باایران مارین بوک EN

 

دسته بندی :اخبار تاریخ انتشار :۱۳۹۵/۱۰/۲۰
     تمایل پاکستان برای راه‌اندازی خط مسافربری دریایی

تمایل پاکستان برای راه‌اندازی خط مسافربری دریایی بین بنادر کراچی و چابهار
نویدبخش ایجاد همکاری‎های بیشتر در حوزه حمل‎ونقل دریایی

رییس شرکت ملی کشتیرانی پاکستان درباره راه‌اندازی خط مسافربری دریایی بین بندر کراچی و بندر چابهار که با هدف تسهیل آمدوشد مسافران دو کشور به‌ویژه زائران پاکستانی، ایجاد می‌شود، ابراز تمایل کرد.
به گزارش ایران مارین‎بوک، به نقل از ایرنا: عارف الهی در ملاقات با حمیدرضا نظارتی زاده، رایزن اقتصادی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران که پنج‌شنبه گذشته ترتیب داده شده بود، در کراچی این موضوع را مطرح کرد و دو طرف همکاری‌های دوجانبه در بخش‌های مختلف به‌ویژه ایجاد همکاری‌ در حوزه حمل‌ونقل دریایی را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
 عارف الهی در این دیدار خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این خط مسافربری، برای تعداد زیادی از اتباع پاکستانی علاقه‌مند به زیارت اماکن مقدس در ایران به ویژه مشهد مقدس و قم، امکان مسافرت دریایی، ایمن و نسبتا ارزان فراهم خواهد شد.

همچنین رایزن اقتصادی سرکنسولگری ایران نیز در این ملاقات تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران، اهمیت فراوانی به روابط دوستانه و برادرانه خود با پاکستان قائل است و برای گسترش این روابط به ویژه در حوزه‌های اقتصادی، تجاری و حمل‌ونقل تلاش می‌کند.

^