ریتون صنعت کیش

مدیر عامل : عباس شاه صفی

تعداد بازید : 3477

مشخصات ارتباطی :

تلفن1 :02126113683
تلفن2 :
فکس :02126123557

آدرس : فرمانیه - دیباجی شمالی - خ یاسمن - پلاک 48

آدرس ایمیل :ceo@rhyton-goup.com

آدرس سایت : www.rhyton-group.com
زمینه فعالیت بطور کامل :

چشم انداز شرکت ریتون صنعت کیش

شرکت ریتون صنعت کیش باید بستر رشد و گسترش فعالیت تخصصی خود را به نحوی ارتقا دهد تا بتواند سهم عظیمی از فعالیت بازار هدف درحوزه حمل و نقل دریایی و ترانزیت کالا و فرآورده های نفتی و در پی آن ارائه خدمات پیشرفته کشتیرانی همسو با آخرین علوم و فناوری روز دنیا ، در راستای اعتلای نام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های ملی و بین المللی کسب نماید .

 

 

 

شرکت ریتون صنعت کیش در سال 1393  توسط جمعی از مدیران با سابقه درخشان مدیریتی در حوزه های دولتی ، خصوصی و کشتیرانی تاسیس گردیده است .

 موسسان شرکت با علم به نیاز به ارائه خدمات ممتاز در صنایع مرتبط با دریا تصمیم به حضوری متفاوت در عرصه خدمات دریایی را اتخاذ نمودند؛ ضمن اینکه کیفیت این خدمات در مقایسه با کشورهای همسایه دچار نوعی عقب افتادگی است و استانداردهای جدید جهانی که سریعاً در حال اجباری شدن نیز هست ، همچنین همسو با تغییرات در شرکت های فعال دریایی ،  انگیزه ای دیگر جهت شکل گیری شرکت ریتون صنعت کیش بوده است. بدیهی است  ایران بعنوان کشوری متقاضی ورود به سازمان تجارت جهانی نمیتواند مصالح و مسئولیتهای خود را در این رشته نادیده بگیرد. شرکت ریتون صنعت کیش در برنامه راهبردی تدوین شده ، جایگاه خود را  بعنوان بازوهای کمکی این طرخح ملی که قسمتی از این مسئولیتها مانند ارائه خدمات درجه یک به مشتریان داخلی و خارجی را باید عهده دار شوند تعریف نموده است . این شرکت آماده ارائه هر گونه خدمات دریایی و بندری وخدمات مشاوره ای می باشد. قابلیت فوق بر مبنای ترکیبی از کارکنان با تجربه و متخصص و نیز تجهیزات پیشرفته و گوناگون است که در این شرکت فعالیت می نمایند

همچنین ریتون صنعت کیش  درحوزه دریا ؛ شریک مناسب و مورد اعتماد و راه حل فراگیری  است برای آنانکه در اندیشۀ برآوردن نیازهای فنی ، لجستیکی ، تامین شناورها و پرسنل واحدهای خود در صنعت دریا به بهترین وجه ممکن می باشند .

در اختیار داشتن پرسنل مجرب که تجارب و اندوخته های خود را از صنایع گوناگون دریایی و موسسات رده بندی در اختیار ما گذارده اند ، به ما این قابلیت را داده است که بتوانیم خود را در تمامی زمینه های مرتبط با این صنعت در کشور ، قابل و توانا بیابیم .

مزید بر آن ، سابقه و تجربۀ کاری ما در طول مدت بیش از یک دهه فعالیت در قالب نامی دیگر نیز باعث گردیده تا ارتباطات مناسبی را با مدیران صنایع مختلف برقرار نماییم که این خود یکی از نقاط قوت و اتکای ما گردیده است تا بتوانیم مدعی آن باشیم که حاصل کار پروژه های واگذار شده ریتون صنعت کیش کیفیتی مطابق با استانداردهای جاری در عرف ملی و بین المللی می باشد .

از این رو ، مایلیم که جهت وسعت بخشیدن به دامنۀ کاری و فعالیتهای جاری ریتون صنعت کیش پذیرای همکاری های خارجی و داخلی باشیم تا ضمن برآوردن نیازهای جانبی در اجرای امور محوله ، تعامل بیشتری در رشد و شکوفایی این صنعت را عهده دار گردیم .

 

1-      تامین قطعات و ملزومات :

شرکت ریتون صنعت کیش با در اختیار داشتن کادر مجرب دریایی و دفاتر منطقه ای در تهران, کیش و کشور امارات و شبکه گسترده ارتباطی با تامین کنندگان اصلی قطعات یدکی در منطقه خلیج فارس و کشورهای اروپایی آمادگی دارد تمامی قطعات و ملزومات فنی مورد نیاز جهت انواع مختلف شناورهای دریایی و دکل های حفاری را با قیمت کاملا رقابتی و در اسرع وقت تامین نماید.

از آن جمله می توان به موارد مورد نیاز شناورها شامل  : آب , روغن ها ، روانکارهای دریایی ، طناب های دریایی ، چرخ های هواپیما (فندر)  و .. اشاره نمود . همچنین  این شرکت آمادگی دارد ملزومات مورد اشاره را با کیفیت بالا ، قیمت رقابتی و بر اساس نیاز شناورها  در کلیه بنادر منطقه خلیج فارس تامین نماید.

بيش از يك سوم هزينه‌هاي شرکت های خدمات دریایی و پیمانکاران دریایی صرف خريد هزاران قلم از كالاها، تجهيزات و مواد اوليه مورد نياز پروژه‌ها مي‌شود. واحد بازرگاني شرکت ریتون صنعت کیش  از توان بسيار بالايي براي پشتيباني از پروژه‌هاي گوناگون و خريد انواع اقلام و تجهيزات مورد نياز آنها برخوردار است.در واقع هدف واحد بازرگاني شركت اين است كه با تحويل به موقع كالاها، تجهيزات، لوازم يدكي و خدمات پشتيباني مورد نياز پروژه‌ها در سر زمان معين و همچنين تهيه آنها با يك قيمت مناسب زمينه را براي انجام كار با بهترين كيفيت فراهم آورد.به همين علت، كارشناسان واحد بازرگاني شركت با تكيه بر دانش فني و تجربه بازرگاني خود اقدام به تهيه اقلام مورد نياز پروژه‌ها مي‌نمايند. اين واحد نه تنها خريد و سفارش ساخت تجهيزات فرآيندي، مكانيكي، برقي، ابزار دقيق، سيستم‌هاي كنترل، مخابرات و همچنين خريدهاي سازه‌اي و خط لوله‌اي را انجام مي‌دهد بلكه در خريد اقلام فله سازه‌اي و خط لوله نيز مسلط و تجربه بالايي دارد. همچنين همواره نام فروشندگان جديد را بر اساس پرسشنامه تعيين صلاحيت كه از فروشندگان دريافت مي‌شود به “ليست فروشندگان” اضافه مي‌نمايد. شركت‌هاي فروشنده كالاها و خدمات بر اساس كيفيت محصولاتشان، توان ارسال بموقع و هزينه كالاها و خدماتشان ارزيابي و دسته‌بندي مي‌شوند و بعد از تائيد فني و بازرگاني نام آنها به ليست فروشندگان تائيد شده اضافه مي‌شود. علاوه بر اين واحد بازرگاني در زمينه راه‌اندازي و آموزش كاربران نهايي كه از خدمات و محصولات تهيه شده استفاده مي‌نمايند نيز همكاري مي‌نمايد. همچنین تحویل سریع اقلام با عقد قراردادهای همکاری با شرکت های پیشرو در حمل دریایی و هوایی از دیگر خدمات قابل ارائه شرکت ریتون صنعت کیش می باشد .

همچنین لازم به ذکر است  تامین سوخت از احتیاجات اساسی کلیه شناورهای تجاری محلی و خارجی است. با قیمتهای در حال افزایش و تغییرات غیرقابل پیش بینی مالکان کشتی با صورتحسابهای سوخت هنگفتی مواجه هستند که همواره  درصد بالایی از مخارج کلی کشتیرانی را تشکیل میدهد. با در نظر داشتن این معضل و حفظ کیفیت و جلب رضایت مشتریان ، شرکت ریتون  ارائه دهنده خدمات تامین  سوخت به شناورهای مستقر در اسکله و همچنین در لنگرگاه در بنادر عملیاتی خود میباشد


2-      تامین نیروی انسانی

شرکت ریتون صنعت کیش در زمینه تامین نیروی انسانی ماهر و متخصص در عرصه دریا نیز فعال بوده و آمادگی دارد نیروی انسانی متخصص مورد نیاز شرکتهای دریایی جهت کار در شناورهای تخصصی عرصه دریا و همچنین در صنایع فراساحلی را از اقصی نقاط جهان ( اروپا , آسیا و آمریکای شمالی) تامین نماید. براین اساس و به ویژه جهت استفاده بهینه از ظرفیت داخلی و کارآفرینی جهت دریانوردان عزیز ایرانی , این شرکت مبادرت به طراحی و راه اندازی نرم افزار جذب نیروی انسانی تحت وب نموده است  . دریانوردان از سراسر دنیا با مراجعه به سایت شرکت ریتون و تکمیل فرم های اطلاعاتی و ثبت مدارک خود بعد از تایید تیم مدیریت منابع انسانی مجموعه ریتون با در نظر گرفتن تخصص و پرونده اطلاعاتی آنها بر حسب نیاز به کشتی های متقاضی معرفی خواهند شد . بر همین اساس شرکت های کشتیرانی و مدیریت کشتی نیز می توانند تامین نیروی انسانی پرسنل رسمی – اداری – فنی و تکنیکال و دریانورد خود را در قالب قرارداد مدیریت به شرکت ریتون واگذار نمایند .

3-      مدیریت کشتی

شرکت ریتون صنعت کیش ارائه دهنده خدمات راهبری به مالکان کشتی هایی با هر نوع و اندازه میباشد. کارکنان ماهر و با تجربه ما با اداره و نگهداری شناورها مطابق بالاترین استانداردهای روز به مشتریان خود آرامش و اطمینان خاطر عطا میکنند. این خدمات شامل، (الف) بکارگیری افسران و ملوانان حرفه ای با مدارک مورد قبول بین المللی (ب) مهندسین و تکنسین های دریایی که ماشین آلات و انواع تجهیزات شناور را در بهترین وضعیت نگهداری میکنند. (ج) مسئولان بازرگانی هر نوع لوازم یدکی شناورها را در کوتاهترین مدت ممکن از تامین کنندگان معتبر و شناخته شده خریداری میکنند.(د) کارشناس دریایی در همه حال اطمینان حاصل میکند که کلیه مدارک و گواهینامه های شناور و تجهیزات آن و هرگونه مقررات جدید اعمالی از سوی مراجع محلی و یا بین المللی بطور کامل رعایت میشود. (س) انجام بازرسی ها و تعمیرات دوره ای، اساسی و عمومی طبق برنامه. برهمین اساس , شرکت ریتون کیش دارای قرارداد  Joint Venture با شرکت آرتمیز مارین سرویس می باشد. شرکت آرتمیز مارین توسط تعدادی از دریانوردان با تجربه طولانی کار در امر دریانوردی و مدیریت شناورها اداره می گردد و در حال حاضر مدیریت پنج فروند شناور تانکر را عهده دار می باشد. ضمنا این شرکت سابقه مدیریت شناورهای فراساحلی را نیز دارا بوده و به تازگی در امر اجاره و مدیریت شناورهای حمل گاز نیزفعالیت خود را آغاز نموده است.  بر این اساس این شرکت آمادگی دارد قرارداد اجارهه و مدیریت کشتی را در قالب های ذیل ارائه دهد :

o        Time Charter Party

o        Voyage Charter Party 

o        Bareboat Charter – Party 

o        Ship Management

 


4-      بازرسی فنی کشتی

از جمله خدمات مهم شرکت ریتون صنعت کیش " بازرسی کامل کشتی ها" می باشد که این خدمات شامل موارد زیر می باشد :

o        بررسی مدارک موسسات رده بندی ، گواهینامه ها و نقشه های فنی.

o        تشخیص و تعیین نقایص فنی ماشین آلاتی که فوریت آنها مطرح می باشد.

o        برآوردهزینه های تعمیراتی ماشین آلاتی که نیاز به تعمیر دارند.

o         تعیین صدمات و آسیب های وارده به کشتی در زمان سرویس دهی.

o         تخمین هزینه های تعمیرات ادواری کشتی.

o        تعیین میزان سوخت مصرفی موتور اصلی، ژنراتورهای دیزلی و دیگ بخار کشتی.

و خدمات ما به کشتی های آسیب دیده عبارتند از :

o        اعزام تیم فنی شرکت مدیریت کشتی ریتون صنعت کیش برروی کشتی آسیب دیده جهت تعیین علت حادثه و میزان حدود خسارت وارده. این حوادث می تواند شامل: تصادفات، به گل نشستگی، آتش سوزی، از کارافتادن ماشین آلات و سایر موارد باشد.

o        ارزیابی و اعلام حدود خسارات وارده به کشتی توسط تیم کارشناسی و فنی شرکت ریتون.

o        بررسی ، تجزیه و تحلیل و تعیین علل بروز حادثه توسط تیم فنی مهندسی شرکت ریتون وتهیه ارائه گزارش جامع به صاحبان کشتی بمنظور ارائه به شرکت های بیمه، مقامات بندری و سایر مراجع قانونی.

o        بررسی و تحقیق جامع جهت تشخیص نقش خطای انسانی در بروز حوادث توسط تیم کارشناسی شرکت ریتون .

o        ارائه مناسب ترین روش پوشش خسارت وارده به کشتی از طریق انجام تعمیرات اضطراری و یا اساسی و به حداقل رساندن ریسک ناشی از آسیب دیدگی و جلوگیری از بروز خسارات بیشتر که در صورت خارج ا زسرویس شدن کشتی و نیاز به تعمیرات مطرح خواهد بود.

o        بازرسی تیم فنی شرکت ریتون  شامل کلیه قسمت های آسیب دیده کشتی از جمله: قسمت های زیرآب و بدنه کشتی، انبارها و مخازن کشتی، موتورخانه و تجهیزات آن و همچنین اقامتگاه و وسایل ناوبری و مخابراتی کشتی خواهد بود.

 

5-      ورک شاپ و تعمیرات تخصصی

در زمینه انجام تعمیرات شناورها شرکت ریتون کیش با دارا بودن کادر متخصص دریایی آمادگی دارد کلیه امور مربوط به تعمیرات جزئی و کلی شناورهای اقیانوس پیما , فراساحل و دکل های حفاری را عهده دار گردد . در این خصوص دست اندرکنان این شرکت که جزو مدیران شرکت آرتمیز مرین سرویسز می باشند دارای تجربیات طولانی بوده و به حول و قوه الهی عملیات تعمیرات کلی(Dry Dock) چهار فروند شناور تانکر و همچنین عملیات تعمیرات کلی و جوان سازی یک فروند از تانکرهای تحت مدیریت شرکت را با بالاترین استانداردها , کمترین هزینه و تحت نظارت موسسات رده بندی معتبر بین المللی به انجام برسانند.  در کنار تیم مدیریتی و فنی فعال , پویا و خلاق شرکت ریتون کیش با افتخار اعلام می دارد که این شرکت آمادگی دارد انجام کلیه تعمیرات مقطعی و تعمیرات کلی شناورها شامل هماهنگی درای داک , انجام بازرسی های قبل , حین و بعد از درای داک را عهده دار گردد . از خدمات قابل ارائه این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

o        حضور تیم فنی شرکت مدیریت کشتی شرکت ریتون  برروی کشتی و تهیه لیست کامل (کتابچه های) تعمیراتی تجهیزات کشتی.

o        ارسال کتابچه تعمیرات مورد نیاز کشتی به کارگاه ها و تعمیرکاران حرفه ای بین المللی واستعلام هزینه های تعمیراتی.

o        تهیه جدول مقایسه ای از کلیه پیشنهادات دریافتی و انتخاب کارگاهها ی مناسب بر اساس کیفیت تعمیرات، هزینه و زمان انجام تعمیرات.

o        حضور تیم فنی شرکت ریتون  (اعم از مهندسین ناظر فنی و عرشه) برروی کشتی و نظارت آنان در هنگام تعمیرات و رنگ آمیزی کشتی در حوضچه خشک.

o        تهیه لیست قطعات یدکی و اقلام عمومی مورد نیاز کشتی و تدارک آنها قبل از اعزام به کارگاههای تعمیراتی.

o        پس از انجام تعمیرات دوره ای، متخصصین فنی این شرکت می توانند  باحضور در جلسات مذاکرات مربوط به حل و فصل نهایی هزینه های تعمیراتی، صاحبان کشتی را نیز در بهینه کردن پرداخت های تعمیراتی آنان کمک نمایند.

o        همکاری متخصصین فنی شرکت ریتون  با کارکنان کشتی جهت راه اندازی و آزمایش دستگاهها و ماشین آلات تعمیرشده.


6-      سالویج

شرکت ریتون صنعت کیش ضمن بهره گیری از متخصصان باتجربه داخلی , قراردادی را در قالب Joint Venture  با شرکت ایتالیایی IMMASARDA منعقد نموده است . شرکت ریتون کیش به همراه شرکت رهگشایان دریا بعنوان یکی از شرکتهای اصلی حاضر در منافصه سالویج 48 فروند شناور مغروق اروند که توسط سازمان بنادر و دریانوردی جمهوری اسلامی ایران برگزار گردیده است مورد تایید در مرحله ارزیابی کیفی قرار گرفته است .  همچنین از دیگر خدماتی که توسط شرکای خارجی و داخلی در حوزه خدمات زیرآبی قابل ارائه است می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

o        شناورسازی کشتی های مغروق

o        شناور سازی جکت

o        شناورسازی بانکر

o        شناور سازی محموله کشتی ها

o        نصب رایزر و Spool Piece

o        نصب و تعمیرات PLEM

o        نصب و تعمیرات SPM

o        برطرف سازی فضای خالی زیر لوله (Free span)

o        جوشکاری و برشکاری زیر آب

o        بازرسی سکو ، خط لوله، جکت ، اسکله و...

o        نصب آند بر روی خطوط لوله و جکت

o        عکسبرداری و فیلمبرداری زیر آب

o        تست های غیر مخرب

o        اندازه گیری کاتدیک پروتکشن

 

 

سایر اطلاعات :
مشاهده مالتی مدیا دریافت کاتالوگ
دریافت ویدیو دریافت PDF
نقشه : فرمانیه - دیباجی شمالی - خ یاسمن - پلاک 48